Predavanje ''Zaštita, obnova i oplemenjivanje: tekući problemi oblikovanja smislenih javnih prostora u Srednjoj i Jugoistočnoj Europi'' 26. studenog 2014.

Odjel za sociologiju Sveučilišta u Zadru treću godinu za redom organizira ciklus javnih predavanja pod nazivom „Javna sociologija“. Prvo predavanje u sklopu ovogodišnjeg ciklusa održat će dr. sc. Saša Poljanec Borić, viša znanstvena suradnica na Institutu društvenih znanosti Ivo Pilar u Zagrebu. Predavanje pod naslovom „Zaštita, obnova i oplemenjivanje: tekući problemi oblikovanja smislenih javnih prostora u Srednjoj i Jugoistočnoj Europi“ održat će se u srijedu, 26. studenog u Multimedijalnoj dvorani Gradske knjižnice Zadar s početkom u 18 sati.