Poziv za sudjelovanje u projektu Conexus Dance

Voliš plesati, kretati se? Kreativan si?

Onda je ovaj poziv za tebe!!

Projekt Conexus Dance je suradnički plesni projekt kojemu je cilj stvaranje sinergije i povezanosti među svim članovima naše sveučilišne zajednice (studenti, profesori, svi djelatnici), ali i prilika za povezivanje sa zajednicom EU-CONEXUS alijanse. Cilj je da kroz plesni pokret svaka država izrazi jedinstvenost u raznolikosti EU-CONEXUS-a.

Pridruži se Conexus Dance masterclassu i sudjeluj u pretvaranju koncepta Pametne urbane obalne održivosti u „plesnu frazu“.

Projekt vodi ugledna filipinsko-američka plesačica i koreografkinja Jennifer Macavinta, a zadarsku plesnu radionicu vodit će poznata i nagrađivana zadarska plesačica i koreografkinja Matea Bilosnić.

Radionica će se održati ovog petka (26. travnja 2024.) od 14:00 do 17:00 h, u dvorani OŠ Petar Preradović.

Vidimo se na plesu!

Više informacija na poveznici odozdo:

Kontakt osoba: doc. dr. sc. Katica Burić Ćenan (kburic@unizd.hr )

EU-CONEXUS TIM!