Poziv na sudjelovanje na međunarodnoj znanstvenoj konferenciji ''Male zemlje u globalnoj okolini''

DIU Libertas međunarodnog sveučilišta i Sveučilište u Zadru organiziraju interdisciplinarnu međunarodnu znanstvenu konferenciju ''Male zemlje u globalnoj okolini'' koja će se održati 23. siječnja 2015. godine u Zagrebu.

Posljednja desetljeća obilježena su jedinstvenim razvojem znanosti i tehnologije. Ovaj razvoj potiče promjene u svim poljima ljudskog iskustva te donosi sa sobom različite procese globalizacije. Procesi globalizacije drukčije utječu  na velike i male zemlje. Globalna okolina u kojoj živimo nudi malim zemljama nove načine ekonomskog, političkog i drugih vrsta pozicioniranja vlastite moći i utjecaja.

Rok za predaju sažetaka na hrvatskom i engleskom jeziku je 1.12.2014.godine

Rok za predaju radova na hrvatskom ili engleskom jeziku je 1.3.2015.godine

Radovi poslani do 1.3.2015.godine bit će objavljeni u zborniku radova znanstvene konferencije u izdanju DIU Libertas međunarodnog sveučilišta i Sveučilišta u Zadru.

Sažetke radova i radove treba poslati na adresu conference@libertas.hr

Poziv na sudjelovanje (verzija na hrvatskom jeziku) ovdje.

Poziv na sudjelovanje (verzija na engleskom jeziku) ovdje.