Poziv na radionicu „Zašto potiskujemo vlastite emocije?“

Dragi studenti, nastavljaju se radionice  u suradnji Studentskog savjetovališta i Odjela za psihologiju. Ovoga puta vas pozivamo na radionicu: „Zašto potiskujemo vlastite emocije?“.
Radionica će se održati 20. siječnja u 18h u učionici 223 (Odjel za psihologiju, Stari kampus), a njen cilj je povećati svijest polaznika o korištenju potiskivanja kao strategiju vlastite emocionalne regulacije, objasniti zašto se potiskivanje koristi, kao i ukazati na negativne posljedice takvog ponašanja te prikazati sudionicima efektivnije načine nošenja s emocijama u odnosu na potiskivanje
Voditelji radionice su Lucija Namjesnik, Mate Skoko, Lucija Ivanda i Đana Ravlić, studenti 3. godine preddiplomskog studija psihologije.
Trajanje radionice: 45 minuta.
Na radionicu se možete prijaviti putem poveznice
Prijava na radionicu je obvezna, a dobrodošli su svi zainteresirani! Broj mjesta za sudjelovanje je ograničen stoga požurite.
Vidimo se!