Poziv na radionicu „Koristimo park za naše mentalno zdravlje“

Pridružite nam se na radionici „Koristimo park za naše mentalno zdravlje“ koja se održava u sklopu Proljetnog ciklusa radionica Studentskog savjetovališta, kao i povodom Mjeseca mentalnog zdravlja.

Voditeljice: Vida Korpar, Gabriela Međimorec, Mirta Bjeličić i Lucija Ljutić, studentice psihologije, pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Ane Šimunić s Odjela za psihologiju

Mjesto: Perivoj Vladimira Nazora

Vrijeme: 21. svibnja u 16 sati

„Koristimo park za mentalno zdravlje“ radionica je u kojoj će studentice psihologije izložiti nekoliko tehnika eko-terapije.

Sudionici će imati priliku aktivirati osjetila u dodiru s prirodom (5-4-3-2-1 tehnika), proći neke tehnike ‘šumske’ i ‘eco art’ terapije te vidjeti kako dubinskim uvidom u okolinu mogu spoznati i neke stvari o sebi.

Molimo da se za sudjelovanje prijavite putem poveznice

Svi sudionici će dobiti potvrdu o sudjelovanju na radionici.

Očekujemo Vas!

Studentsko savjetovalište