Poziv na online radionicu „Prezentacijske vještine“

Dragi studenti, pridružite nam se na 9. Proljetnom ciklusu radionica!

Za Vas smo pripremili online radionicu „Prezentacijske vještine“.

Voditelji: Mateo Miličević, Maja Barišić, stručnjaci za javni nastup, edukacijski centar Heureka

Mjesto: Zoom

Vrijeme: 13. ožujka 2024., 16:00

Svaka tema može biti prikazana zanimljivo, sažeto i jasno – neovisno o tome čini li nam se ona manje zanimljiva, široka i kompleksna. Razliku čini govornik, koji svojim govorom i njegovom strukturom svaku temu može približiti svakoj publici. U tome nam uvelike olakšava i Power Point, ali pod uvjetom da ostaje samo pomoćno sredstvo i da ne odvlači svu pozornost s nas kao govornika. Ono na što želimo staviti naglasak je naše znanje, samopouzdanje i vladanje temom.

Kako to pokazati neverbalno? Kako pripremiti kvalitetnu prezentaciju koja će olakšati publici praćenje, a nama snalaženje u govoru? Kako zainteresirati publiku i ostaviti dobar dojam? Saznajte na našoj online radionici 13. ožujka!

Molimo Vas da se za sudjelovanje prijavite putem poveznice

Svi sudionici će nakon prijave dobiti poveznicu na Zoom na svoje email adrese.

Očekujemo Vas!

Studentsko savjetovalište