Poziv na međunarodnu radionicu Fotogrametrija u podvodnoj arheologiji

Četvrta radionica ARS NAUTICA – Plovidba kroz vrijeme održat će se u Interuniverzitetskom centru u Dubrovniku od 17. do 24. lipnja 2018. Međunarodna radionica pod naslovom Fotogrametrija u podvodnoj arheologiji – teorija i praksa osmišljena je kao teorijski i praktični tečaj koji će omogućiti sudionicima razvijanje vlastitih fotogrametrijskih umijeća pri dokumentiranju podvodnih arheoloških nalazišta i praćenju napredovanja podmorskih arheoloških istraživanja.

Radionica je namijenjena studentima preddiplomskoga, diplomskoga i doktorskoga studija te stručnjacima koji su neovisno o struci zainteresirani za podvodna arheološka istraživanja. Dosadašnje je iskustvo u dokumentiranju i istraživanju podvodne kulturne baštine dobrodošlo, ali nije nužno.

Poziv i program radionice

Prijavni obrazac