Poziv na Lingvističku sridu: „Tko je osvojio zlato u penjanju? Ivan ili Petar? – Mjerenjem pokreta očiju do spoznaja o jezičnom razumijevanju“, dr. sc. Sara Košutar

Poštovane kolegice, poštovani kolege,

srdačno Vas pozivamo na predavanje „Tko je osvojio zlato u penjanju? Ivan ili Petar? – Mjerenjem pokreta očiju do spoznaja o jezičnom razumijevanju“ koje će održati dr. sc. Sara Košutar (Odsjek za logopediju, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, Sveučilište u Zagrebu), u ponedjeljak, 5. prosinca 2022. godine u 12:30 sati u prostoriji 1.3 u sveučilišnoj zgradi na Trgu kneza Višeslava 9, 23000 Zadar. Predavanje će se održati u sklopu Lingvističke sride, serije javnih predavanja o jezikoslovnim temama u organizaciji Odjela za lingvistiku, u suorganizaciji s Hrvatskim društvom za primijenjenu lingvistiku (HDPL). Postoji i mogućnost praćenja predavanja online putem aplikacije Zoom, preko sljedeće poveznice:

Passcode: 088888

Lijepo molimo da se za praćenje predavanja registrirate pod vlastitim imenom i prezimenom.

Veselimo se Vašem dolasku!

Odjel za lingvistiku

Zadarska lingvistička srida