Poziv na javno predavanje akademika profesora emeritusa Ivice Kostovića

Pozivamo Vas na javno predavanje pod nazivom Neurobiologija postanka svjesnosti i samosvijesti u fetusa i djece, koje će u sklopu programa znanstveno-stručnog skupa 23. Dani psihologije u Zadru, održati akademik profesor emeritus Ivica Kostović, počasni ravnatelj Hrvatskog instituta za istraživanje mozga i redoviti član Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Više o sadržaju predavanja možete naći na POVEZNICI. Predavanje će biti održano u četvrtak, 26. svibnja, s početkom u 16:30 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru te će se također moći pratiti online putem (poveznica za online praćenje predavanja bit će dostupna na mrežnoj stranici skupa 23. Dani psihologije u Zadru). Cjelokupni program skupa možete naći na sljedećoj POVEZNICI.