Poziv na izložbu fotografa Ive Pervana „Pariz u objektivu Ive Pervana“ i na predavanje dr. sc. Nansi Ivanišević

Poziv na  izložbu fotografa Ive Pervana „Pariz u objektivu Ive Pervana“ i na predavanje dr. sc. Nansi Ivanišević

Odjel za francuske i frankofonske studije Sveučilišta u Zadru i Prokultura - Opservatorij kulturnih politika Split imaju Vas zadovoljstvo pozvati na otvorenje izložbe fotografa Ive Pervana pod nazivom „Pariz u objektivu Ive Pervana“ i na predavanje o ulozi opservatorija kulturnih politika u lokalnome razvoju koje će održati dr. sc. Nansi Ivanišević.

Otvaranje izložbe i predavanje održat će se u srijedu 22. studenoga 2023. s početkom u 17:00 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru.

Izložba i predavanje dio su programa obilježavanja 30. godišnjice Dana francuskog jezika i kulture.

Veselimo se Vašem dolasku!