Poziv na info dan "Predstavljanje otvorenih natječaja iz Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali"

Informacijski centar Europe Direct Zadar u suradnji sa Sveučilištem u Zadru organizira info dan s ciljem predstavljanja otvorenih natječaja iz Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali te umrežavanja svih članova PVTRRLJP-a vezano za eventualnu prijavu na navedene natječaje.

Info dan održat će se 6. veljače 2017. godine s početkom u 12.30 u Multimedijalnoj dvorani kampusa Sveučilišta u Zadru, Ulica dr. Franje Tuđmana 24i u Zadru.

Molimo sve zainteresirane da se prijave na info dan najkasnije do petka, 3. veljače 2017. godine na e-mail adresu info@edic-zadar.com.

Poziv