Poziv na godišnju skupštinu Hrvatskoga geografskog društva – Zadar i predavanje "Nova industrijska paradigma"

Pozivamo Vas na godišnju skupštinu Hrvatskoga geografskog društva – Zadar koja će se održati u četvrtak, 14. travnja u 17:30 sati u multimedijalnoj dvorani Sveučilišta u Zadru. Na skupštini će biti uručena godišnja nagrada „Federik Grisogono“ u tri kategorije. Za iznimne rezultate tijekom studiranja u akademskoj godini 2014./2015. nagrade će dobiti najuspješniji studenti Odjela za geografiju Sveučilišta u Zadru (Josip Gjergja, Mateo Milić, Dorjan Lecki, Josip Šetka, Mirko Barada, Šime Mračić i Ivan Marić), nagradu za promicanje geografske struke i znanosti u Zadarskoj županiji Zrinka Klarin, prof., Osnovna škola Šime Budinića, Zadar, a nagradu za znanost prof. dr. sc. Željka Šiljković s Odjela za geografiju Sveučilišta u Zadru.