Poziv na 5. skup Suvremene tehnologije u obrazovanju – STO 2018, prijave u tijeku

CARNET i Sveučilište u Zadru pozivaju vas 10. i 11. travnja na peti po redu skup Suvremene tehnologije u obrazovanju – STO 2018, koji će se održati na Novome kampusu Sveučilišta u Zadru, Ulica dr. Franje Tuđmana 24i. Dvodnevno događanje namijenjeno je studentima poslijediplomskoga specijalističkog studija Vođenje i upravljanje odgojno-obrazovnom ustanovom, kao i studentima nastavničkih smjerova te nastavnicima prirodoslovnih i njima srodnih predmeta uključenih u projekt "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

Mrežna stranica skupa.

Program skupa.