Potpisan sporazum o suradnji sa Sveučilištem u Tajlandu

Delegacija s Thammasat University u Tajlandu predvođena rektorom prof. dr. Somkit Lertpaithoon u utorak, 7. travnja 2015. posjetila je Sveučilište u Zadru gdje je potpisan sporazum o suradnji između rektora prof. dr. Somkita Lertpaithoona i rektora Sveučilišta u Zadru prof. dr. sc. dr. h. c. Ante Uglešića.

Međunarodna akademska ustanova Thammasat University, koja za cilj ima rješavanje problema kao moralnu obvezu za opće dobro društva, drugo je najstarije sveučilište u Tajlandu sa 19 fakulteta u društveno-humanističkom, biotehničkom, tehničkom, biomedicinskom i umjetničkom području.

Sporazum je potpisan s ciljem ostvarivanja zajedničkih aktivnosti kojima je zajednička suradnja na polju nastavnog, znanstvenog i stručnog rada.