Podne manje kvarat - serija kratkih online predavanja na temu otvorene znanosti i znanstvene komunikacije

Odjel za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru pokreće seriju kratkih online predavanja na temu otvorene znanosti i znanstvene komunikacije koja će se održavati svaki drugi utorak, od veljače do lipnja 2021. godine, uz iznimku u veljači kada se susreti održavaju uzastopno, putem Zoom aplikacije.
Predavanja su namijenjena studentima, znanstvenicima, nastavnicima, urednicima, recenzentima, knjižničarima i svima onima koji promišljaju o boljoj, suvremenijoj i transparentnijoj znanstvenoj komunikaciji u svojim okruženjima.
Za sve koji se iz bilo kojeg razloga neće moći spojiti putem Zooma, sva predavanja će se istovremeno prikazivati na Odjelnom YouTube kanalu, gdje se također mogu postavljati pitanja. Aktivnosti vezane uz "Podne manje kvarat" mogu se pratiti i na Facebook  profilu Odjela za informacijske znanosti.
Vidimo se u utorak 16. veljače 2021. u podne manje kvarat na Zoomu! Poveznicu slobodno proslijedite unutar svojih mreža.

Program za veljaču.