"Pitaj psihologa" u organizaciji Studentskog savjetovališta

Za susret u srijedu 24. siječnja 2024. u 14 sati odabrali smo prostor kluba na prvom katu zgrade SEP (Ulica Šime Vitasovića 1, bivša Tehnička škola). Na vaša pitanja odgovarat će djelatnica Studentskog savjetovališta Ivana Sučić Šantek, psihologinja i edukantica integrativnog geštalta i psihoterapije plesom i pokretom.

Događaj „Pitaj psihologa“ u siječnju se organizira uoči ispitnih rokova stoga možete iskoristiti priliku da osim općenitih pitanja o radu psihologa, Studentskog savjetovališta i brizi za mentalno zdravlje pitate i za savjete o tehnikama učenja, upravljanju vremenom, pomoć u određivanju prioriteta, pronalaženju ravnoteže između rada i opuštanja.

Dobrodošli su svi zainteresirani studenti Sveučilišta u Zadru, neovisno o godini studija i studijskoj grupi, jedini je uvjet da popunite prijavni obrazac.

Vidimo se!