Stručno usavršavanje na temu mikro-kvalifikacija u visokom obrazovanju: „Exploring micro-credentials in Higher Education“

U organizaciji Centra „Stjepan Matičević“, u petak, 23. rujna 2022. od 9.30 do 14.00 sati, u dvorani 2.3. u zgradi Rektorata (dvorana PDS-a), održat će se stručno usavršavanje na temu mikro-kvalifikacija u visokom obrazovanju: „Exploring micro-credentials in Higher Education“.

Voditeljica usavršavanja je profesorica Helen Murphy, pročelnica Škole za cjeloživotno učenje i obrazovanje na South East Technological University (SETU) iz Waterforda u Irskoj, partnera u alijansi EU-CONEXUS. Helen Murphy ima višegodišnje iskustvo u primjeni strategija obrazovanja i razvoja organizacija, i bila je partner u dva europska pilot projekta o mikro-kvalifikacijama. Na radionici će iznijeti svoja dosadašnja iskustva kao i primjere iz prakse s matične institucije i drugih zemalja.