Otvoreni dan Sveučilišta u Zadru

Sveučilište u Zadru će, u utorak 15. prosinca 2015. održati svoj Otvoreni dan na II. katu sveučilišne zgrade na Rivi (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2), u vremenu od 10,00 do 16,00 sati.

Posjetitelji će sve informacije o pojedinim studijskim programima, načinu studiranja te studentskom životu, moći saznati od predstavnika svakog pojedinačnog odjela, kao i njihovih studenata. Za sva pitanja o načinima prijave ispita državne mature i prijave studijskih programa, bit će na raspolaganju sveučilišna koordinatorica za upise, a u Svečanoj dvorani će se odvijati poseban program predstavljanja sveučilišnih odjela, studentske mobilnosti, studentskog sporta, aktivnosti Studentskog zbora i studentskog volontiranja. Početak programa Otvorenog dana najavit će studentska klapa Študija svojim glazbenim nastupom u Svečanoj dvorani, u 10,00 sati.

Program Otvorenog dana Sveučilišta možete pronaći ovdje.