Otvoreni dan Sveučilišta 16. prosinca 2014.

Manifestacija Otvoreni dan Sveučilišta u Zadru ove će se godine održati u utorak, 16. prosinca na II. katu glavne zgrade (Obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2.). Predstavnici svakog pojedinačnog odjela, kao i njihovi studenti bit će dostupni od 10 do 16 sati sa svim potrebnim informacijama vezanim za studiranje u Zadru. Svi zainteresirani učenici, odnosno potencijalni brucoši moći će saznati kako je to studirati na određenom studiju zadarskog Sveučilišta od samih studenata koji su odlučili studij završiti upravo u Zadru.

Program započinje u 10 sati u Svečanoj dvorani nastupom studentske klape Študija. Između ostalog, bit će predstavljena studentska mobilnost, studentski šport, aktivnosti Studentskog zbora te predstavljanje djelovanja Centra za jadranska onomastička istraživanja.

U izložbenom prostoru studentskog kluba ''Božo Lerotić'' bit će otvorena izložba jednog od najpoznatijih zadarskih grafičara Nila Karuca, člana Alumni kluba Sveučilišta u Zadru.

Sveučilišna knjižara ''Citadela'' daje prigodni popust na prodaju sveučilišnih izdanja na Otvoreni dan Sveučilišta.

Program Otvorenog dana Sveučilišta možete pronaći ovdje.
Promotivni video Otvorenog dana Sveučilišta možete pronaći ovdje.

Radujemo se Vašem dolasku!