Otvaranje doktorskog studija Međunarodni odnosi

U četvrtak, 19. ožujka održano je svečano otvaranje Poslijediplomskog doktorskog studija Međunarodnih odnosa te su uručeni indeksi prvoj generaciji doktoranada. Ovo je prvi i jedini doktorski studij međunarodnih odnosa u Hrvatskoj.

Poslijediplomski doktorski studij Međunarodni odnosi nastalao je na temelju Ugovora o suradnji DIU Libertas međunarodnog sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Zadru. DIU Libertas međunarodno sveučilište i Sveučilište u Zadru već uspješno realiziraju diplomski studij Međunarodnih odnosa i diplomacije i to u Zagrebu na hrvatskom i u Dubrovniku na engleskom jeziku.

Usješan rad polaznicima su poželili dr. sc. Duško Pavlović, predsjednik DIU Libertas međunarodnog sveučilišta i prof. dr. sc. Ante Uglešić, rektor Sveučilišta u Zadru.

Više informacija potražite ovdje.