Okrugli stol "Pomoćnici u nastavi - izazovi i perspektive"

U sklopu obilježavanja Dana grada Zadra u kojem sudjeluje Sveučilište u Zadru održat će se Okrugli stol Pomoćnici u nastavi - izazovi i perspektive 27. studenog 2023. od 17 do 19 sati u zgradi SEP-a (nekadašnja Tehnička škola, dvorana 001). Sudjeluju: izv. prof. dr. sc. Matilda Karamatić Brčić (Odjel za pedagogiju Sveučilišta Zadru, pročelnica), doc. dr. sc. Marina Vidaković (Odjel za psihologiju Sveučilišta u Zadru, voditeljica Studentskog savjetovališta), Joso Nekić, prof. (Upravni Odjel za odgoj i školstvo Grada Zadra, pročelnik), Ljliljana Veselinović, dipl. defektolog (Osnova škola Obrovac), Petra Kraljev, mag. paed. (Predsjednica Udruge pomoćnika u nastavi Grada Zadra i Zadarske županije), Silvija Mandičić, mag.paed. (Katolička osnovna škola Ivo Mašina, pedagog). Okrugli stol je otvoren za javnost.