Okrugli stol: Misli globalno, djeluj lokalno!

Treće predavanje-okrugli stol, u sklopu studentskog projekta Kontra krize, pod naslovom Misli globalno, djeluj lokalno! održat će se u četvrtak, 21. svibnja 2015. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Stari kampus – Obala kralja Petra Krešimira IV) s početkom u 18 sati. Gosti predavači koji će sudjelovati na okruglom stolu su: Taida Garibović (voditeljica projekta B.hive; Udruga ''Eko Zadar''), Ana Čobanković (predsjednica studentske udruge ''Poduzetnici bez granica''), Renata Marušić (voditeljica projekta Coworking Zadar) i Amel Hadžipašić (voditelj projekata RCS i ITC; ''Start-Up'' Udruga). Moderatorice zadužene za okrugli stol su studentice diplomskog smjera Poduzetništvo u kulturi i turizmu Marija Gale i Anabela Memišević.