Održana radionica Valovi ideja/kreativnosti kod djece

U tjednu Festivala znanosti 2014. održale su se predviđene radionice na temu „Valovi ideja/kreativnosti kod djece“ u OŠ Zadarski otoci i parku Vruljica. Radionice su vodile dr.sc. Matilda Karamatić Brčić (Odjel za pedagogiju), studenti preddiplomskog i diplomskog studija pedagogije, učiteljica Željka Diklan (OŠ Zadarski otoci), učiteljica Jasminka Brižić (OŠ Zadarski otoci), Irina Kozličić, prof. (OŠ Zadarski otoci) i Vesna Mujagić, prof. (OŠ Zadarski otoci). U aktivnostima su sudjelovali učenici razredne nastave te učenici predmetne nastave koji su uključeni u Globe grupu u OŠ Zadarski Otoci.
Izložba radova djece koji su sudjelovali u navedenim aktivnostima će biti otvorena u Gradskoj knjižnici Zadar od 11. travnja (15h) do 16. travnja 2014.