Održan znanstveno-stručni skup „Održivi razvoj i odgojno-obrazovni sustav Hrvatske“ i objavljeno e-izdanje Knjige sažetaka skupa

Održan znanstveno-stručni skup „Održivi razvoj  i odgojno-obrazovni sustav Hrvatske“ i objavljeno e-izdanje Knjige sažetaka skupa

U četvrtak, 12. svibnja u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat) s početkom u 14.00 sati otvoren je znanstveno-stručni skup „Održivi razvoj i odgojno-obrazovni sustav Hrvatske“. Skup se održao u organizaciji Odjela za pedagogiju  Sveučilišta u Zadru i Dječjeg vrtića „Radost“, a uz pokroviteljstvo Agencije za odgoj i obrazovanje i Grada Zadra.

Pozdravne govore u ime svojih ustanova uputili su načelnik Upravnog odjela za odgoj i školstvo Grada Zadra Joso Nekić, prof., i ravnateljica Agencije za odgoj i razvoj Jadranka Žarković-Pečenković.

U ime Sveučilišta u Zadru prisutne je pozdravila rektorica prof. dr. sc. Dijana Vican.

Nakon pozdravnih govora skup je započeo sa svojim programom.

Knjigu sažetaka možete preuzeti ovdje.