Održan prijem studenata prve godine preddiplomskog i prve godine integriranog studija na Sveučilištu u Zadru

Prijem studenata prve godine preddiplomskih i prve godine integriranih studija na Sveučilištu u Zadru održan je 5. listopada 2015. u Svečanoj dvorani Sveučilišta. Studente je prva pozdravila i zaželjela dobrodošlicu na Sveučilište u Zadru rektorica prof. dr. sc. Dijana Vican. Rektorica je studentima zaželjela srdačnu dobrodošlicu, predstavila im je zadarsko Sveučilište, upoznala ih s načinom studiranja, mogućnostima koje imaju kao studenti  Sveučilišta u Zadru i pozvala da iskoriste prednostima studiranja u gradu veličine Zadra.

Predsjednik Studentskog zbora, Štefan Štivičić, je prisutne studente upoznao s funkcijama Studentskog zbora i pozvao ih da se aktivno uključe u njegov rad te im najavio održavanje Orijentacijskog tjedna od 12. do 16. listopada 2015. i Brucošijadu.