Odlični rezultati sportaša na natjecanju UniSport Play u Varaždinu

Na natjecanju UniSport Play u organizaciji Hrvatskog akademskog sportskog saveza koje se od 19. do 22.04. održavalo u Varaždinu nastupile su i studentske sportske ekipe Sveučilišta u Zadru koje su ostvarile odlične rezultate.

Na natjecanju je nastupilo oko 400 studenata koji su se natjecali u pet sportova i to u odbojci, futsalu, tenisu, stolnom tenisu i šahu.

Odbojkašice su u konkurenciji devet ekipa osvojile prvo mjesto bez poraza i bez izgubljenog seta te su se plasirale na poluzavršnicu koja će se održati 08.05. u Zagrebu ili u Rijeci.

Futsal ekipa je na novom natjecanju UniSport Futsal Cup osvojila treće mjesto.
Budući da je futsal ekipa u Varaždinu nastupila bez nekoliko standardnih igrača brončanu medalja se smatra kao veliki uspjeh.

Natjecanje UniSport Play je kvalifikacijsko natjecanje za završnicu UniSport Finals koje će se od 27. do 30.05. održati u Rovinju i sve naše ekipe osim muškog tenisa su ostvarile plasman na završnicu.
Tako su nastup na završnici odličnom igrom u Varaždinu ostvarile ženska i muška stolnoteniska ekipa, ženska i muška šahovska ekipa te ženska teniska ekipa.

Sportske ekipe su u Varaždinu nastupile u sljedećim sastavima:

ODBOJKA: Martina Juričević, Enea Mujagić, Iva Čotrić, Mia Ninčević, Kristina Golem, Josipa Romić, Matea Trifunović, Marela Mastelić i Tanja Tadić. Voditeljica: Martina Juričević

FUTSAL: Toni Ercegović, Domagoj Lovrić, Zvonimir Novaković, Stefan Vulić, Miško Krešić, Ivan Veršić, Andro Tolj, Marko Židov i Moreno Longin. Voditelj : Toni Galov

STOLNI TENIS: Eleonora Lovraković, Katarina Delač, Eva Rusan, Petra Matijašević, Antonio Goja, Tin Vadlja, Filip Ladiš i Toni Galov. Voditeljica: Karla Burčul

ŠAH: Anđa Stipić, Katarina Delač, Ana Madunić, Renata Marstjepović, Ivan Kolić, Marko Antolčić i Damir Mustać. Voditelj: Patrik Levačić

TENIS: Antonija Goja, Sara Matačić, Renata Marstjepović, Ante Šabalić, Dominik Mišević, Marko Telak, Antonio Goja i Bruno Brekalo. Voditelj: Mirko Barada