Od 15. do 18. svibnja održavaju se Dani geografije

Od 15.5. do 18.5. održavaju se Dani geografije koje ove godine suorganiziraju udruga studenata geografije EGEA, Odjel za geografiju Sveučilišta u Zadru i Hrvatsko gegorafsko društvo – Zadar. Pozivamo vas da podržite Dane geografije i sudjelujete u aktivnostima koje smo pripremili. Tema ovogodišnjih Dana je Svijet na stolu pa ćemo u prigodnim predavanjima čuti više o prehrani u različitim geografskim područjima i vremenskim uvjetima, o kukcima u ljudskoj prehrani i o arhitekturi pčelinjeg svijeta. U suradnji s Hotelijesko-turističkom i ugostiteljskom školom organiziramo malu radionicu mediteranske kuhinje za studente i učenike, a prvi dan završit će se geokvizom. Po prvi puta u sklopu Dana geografije održat će se i sportski izazov u kojem će sudjelovati studenti protiv profesora. Dane geografije zatvorit ćemo stručnim terenom u PP Telašćica. O mjestu i vremenu održavanja Dana geografije više možete doznati na plakatu.