Obvezni tečaj francuskog jezika

Odsjek za francuski jezik i književnost organizira besplatan Intenzivni tečaj francuskog jezika za studente koji u ak. god. 2013./2014. upisuju I. godinu studija francuskog jezika i književnosti. Tečaj je obvezan za studente koji nisu učili francuski jezik u srednjoj školi, a mogu ga pohađati i ostali studenti francuskog jezika i književnosti koji to žele.

Tečaj će se održavati u vremenu od 16. rujna 2013. do 27. rujna 2013. god. u prostorijama Odsjeka u zgradi Sveučilišta na adresi Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2.

Studenti su dužni prijaviti svoj dolazak u tajništvo Odjela na telefon: 023/ 200-746 ili na e-mail adresu: <mkuzmar@unizd.hr>.

Svi detaljniji podatci (broj dvorane u kojoj će se tečaj održavati, u koliko će sati počinjati i sl.) bit će naknadno dostupni.