Obrane sinopsisa disertacija

U četvrtak 29. siječnja 2015. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 09.00 sati, Anamarija LUKIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Društvena dimenzija malog ribolova i promjene u politici upravljanja ribarstvom pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Saša Božić, doc. dr. sc. Karin Doolan i prof. dr. sc. Inga Tomić-Koludrović.

U četvrtak 29. siječnja 2015. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, III. kat, dvorana 3.6), s početkom u 11.00 sati, Amanda CAR, mag. philol. croat., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Društveni ideologemi u hrvatskoj distopijskoj prozi pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Ivan Bošković, doc. dr. sc. Kornelija Kuvač-Levačić i izv. prof. dr. sc. Rafaela Božić.