Obrane sinopsisa disertacija

U ponedjeljak 26. studenog 2018. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.30 sati, Ivana POSEDI, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Paleografska, diplomatička i filološka analiza isprava iz fonda Poglavarstva slobodnog kraljevskog grada Koprivnice od 1338. do 1511. godine pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Tomislav Galović, doc. dr. sc. Nada Bulić i doc. dr. sc. Ana Lehocki-Samardžić.

U četvrtak 29. studenog 2018. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.30 sati, Sanja SEKELJ, mag. philol. franc. i mag. hist. art., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Digitalna povijest umjetnosti i mreže u hrvatskoj umjetnosti 1990-ih i 2000-ih pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Ivana Mance, viša znanstvena suradnica, dr. sc. Petar Prelog, viši znanstveni suradnik i doc. dr. sc. Karla Lebhaft.

U petak 30. studenog 2018. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Marin PERKO, mag. geogr., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Demografski procesi i perspektive otoka Hvara pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Roko Mišetić, izv. prof. dr. sc. Vera Graovac Matassi i izv. prof. dr. sc. Snježana Mrđen.