Obrane sinopsisa disertacija

U utorak 19. travnja 2016. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, III. kat, dvorana 3.6), s početkom u 13.00 sati, Marina JEMRIĆ, mag. bibl. i philol. croat., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Knut i Ante Benešić pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Ružica Pšihistal, prof. dr. sc. Helena Sablić Tomić doc. dr. sc. Teodora Vigato.

U utorak 19. travnja 2016. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 15.00 sati, Ivana KESER, dipl. politologinja, javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Upravljanje urbanim područjima: Studija slučaja Grada Zagreba pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Saša Božić, prof. dr. sc. Zdravko Petak i prof. dr. sc. Vjeran Katunarić.