Obrane sinopsisa disertacija

U petak 12. srpnja 2013. godine na Odjelu za arheologiju Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, prizemlje, dvorana 101), s početkom u 12 sati, Kristina HORVAT, mag. archeol., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Ambijentalne osnove razvoja neolitičkih zajednica istočnog Jadrana – primjer benkovačkog područja pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Tihomila Težak-Gregl, prof. dr. sc. Brunislav Marijanović i doc. dr. sc. Dario Vujević.

U četvrtak 11. srpnja 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 18.30 sati, Josipa SELTHOFER, dipl. ing., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Kulturološka obilježja vizualnog identiteta hrvatskog akademskog mrežnog prostora pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Srećko Jelušić, doc. dr. sc. Mario Barišić i doc. dr. sc. Nives Tomašević

U četvrtak 11. srpnja 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 17 sati, Petra LJEVAK, mag. oec., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Poslovne strategije nakladnika i korisnici digitalnih društvenih mreža pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Srećko Jelušić, prof. dr. sc. Jasna Horvat i prof. dr. sc. Alessandro Gandolfo.

U utorak 9. srpnja 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 10 sati, Daniela ČANČAR, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom "Unter Genies und Wahnsinnigen. Die Romanhelden von Thomas Bernhard und Elfriede Jelinek“ („Među genijima i luđacima. Junaci u romanima Thomasa Bernharda i Elfriede Jelinek“) pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Eldi Grubišić Pulišelić, prof. dr. sc. Slavija Kabić i prof. dr. sc. Goran Lovrić.

U ponedjeljak 8. srpnja 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Zvonko LIOVIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Homerova interpretacija osobnih imena pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Drago Župarić, prof. dr. sc. Milenko Lončar i prof. dr. sc. Slavomir Sambunjak.

U ponedjeljak 8. srpnja 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 10.00 sati, Sabira HAJDAREVIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Umijeće varijacije u Aristenetovim "Ljubavnim pismima" pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Gregor Pobežin, prof. dr. sc. Milenko Lončar i prof. dr. sc. Neven Jovanović.