Obrane sinopsisa disertacija

U ponedjeljak  9. veljače 2015. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Ivna ANZULOVIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Srednjovjekovna sela novigradskog područja do Ciparskog rata pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Tomislav Fabijanić, dr. sc. Tonči Burić, znan. savj., i doc. dr. sc. Kristijan Juran.

U srijedu 11. veljače 2015. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Morana VUKOVIĆ, dipl. arheol., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Liburnska keramika s prostora južne Liburnije pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Igor Borzić, dr. sc. Dunja Glogović, znan. savj. u miru, i dr. sc. Slobodan Čače, red. prof. u miru.