Obrane sinopsisa disertacija

U četvrtak 11. listopada 2018. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 9.30 sati, Marija ŠARIĆ, mag. soc., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Međunarodne kružne radne migracije: iskustva žena i lokalni razvoj Slavonije pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Vjeran Katunarić, prof. dr. sc. Saša Božić i prof. dr. sc. Inga Tomić-Koludrović.

U četvrtak 11. listopada 2018. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Ana ŽUVELA javno brani sinopsis disertacije pod naslovom  Decentralizacija kulturne politike i novi modeli sudioničkog upravljanja u kulturi – primjeri hrvatskih praksi pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Vjeran Katunarić, doc. dr. sc. Željka Tonković i prof. dr. sc. Inga Tomić-Koludrović.