Obrane sinopsisa disertacija

U utorak 19. prosinca 2017. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Josip ŽGELA, mag. theol., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Riječko gospodarstvo od 1900. do 1941. pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Mateo Bratanić, izv. prof. dr. sc. Ante Bralić i izv. prof. dr. sc. Tado Oršolić.

U utorak 19. prosinca 2017. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, Ivana PEŠKAN, dipl. pov. umj. i talijanist, javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Urbanizam i arhitektura Varaždina u 15. i 16. stoljeću pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Pavao Pavuša Vežić, red. prof. u miru, dr. sc. Milan Pelc, znanstveni savjetnik, i prof. dr. sc. Emil Hilje.