Obrane sinopsisa disertacija

U srijedu 17. siječnja 2018. godine u prostorijama Libertas međunarodnog sveučilišta (Kennedyjev trg 6b, Zagreb, dvorana 6/III), s početkom u 09.00 sati, Mihael PLEĆAŠ, mag. ing. el., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Model metrike uspješnosti rada hrvatske gospodarske diplomacije iz perspektive korisnika pred Stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Ivo Andrijanić, prof. emeritus, doc. dr. sc. Petar Popović i prof. dr. sc. Marko Kolaković.

U srijedu 17. siječnja 2018. godine u prostorijama Libertas međunarodnog sveučilišta (Kennedyjev trg 6b, Zagreb, dvorana 6/III), s početkom u 10.00, mr. sc. Josip KERETA javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Sustav ranog upozorenja strateških rizika u međunarodnom poslovanju pred Stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Marko Kolaković, dr. sc. Ivo Andrijanić, prof. emeritus, i doc. dr. sc. Dinko Primorac.

U srijedu 17. siječnja 2018. godine u prostorijama Libertas međunarodnog sveučilišta (Kennedyjev trg 6b, Zagreb, dvorana 6/III), s početkom u 11.00, Tamara RATKOVIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Razvojne mogućnosti sporta kao sastavnice nacionalnog gospodarstva u međunarodnom okruženju pred Stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Duško Pavlović, dr. sc. Ivo Andrijanić, prof. emeritus, i prof. dr. sc. Marko Kolaković.