Obrane sinopsisa disertacija

U srijedu 23. rujna 2015. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, dvorana u prizemlju), s početkom u 12.00 sati, Šime VRKIĆ, dipl. arheol., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Bukovica u prapovijesnim kovinskim razdobljima pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Dunja Glogović, znan. savj. u miru, dr. sc. Sineva Kukoč, red. prof. u miru, i doc. dr. sc. Mate Parica.
                                                                                                                                                                                                                               U petak 25. rujna 2015. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Nikolina GUNJEVIĆ KOSANOVIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Talijanski pisci zadarskih korijena u i o egzilu nakon Drugog svjetskog rata pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Živko Nižić, red. prof. u miru, izv. prof. dr. sc. Nedjeljka Balić-Nižić i doc. dr. sc. Andrijana Jusup Magazin.