Obrane sinopsisa disertacija

U ponedjeljak 14. rujna 2015. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Mislav DEVIĆ, dipl. soc., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Odrednice akumulacije socijalnog kapitala stanovništva grada Zadra; višerazinsko objašnjenje pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Vjeran Katunarić, prof. dr. sc. Saša Božić i doc. dr. sc. Dragan Bagić.

U srijedu 16. rujna 2015. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, III. kat, dvorana 3.6), s početkom u 13.00 sati, Anamarija ETEROVIĆ BORZIĆ, dipl. arheol., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Staklo u kontekstu nekropola antičke Liburnije pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Željko Miletić, dr. sc. Ivo Fadić, znan. savj., i dr. sc. Goranka Lipovac Vrkljan, znan. sur.