Obrane sinopsisa disertacija

U ponedjeljak 10. studenog 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Petar ELEZ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Migracije i društveno-gospodarski razvoj vukovarsko-srijemskog kraja u drugoj hrvatskoj modernizaciji (1945.-1991.) pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Ante Bralić, prof. dr. sc. Mithad Kozličić i doc. dr. sc. Zlatko Begonja.

U srijedu 12. studenog 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, Anita TRAVČIĆ, mag. educ. hist. art., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Antičke geme na tlu Hrvatske pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Dino Milinović, doc. dr. sc. Marija Kolega i prof. dr. sc. Dražen Maršić.