Obrane sinopsisa disertacija

U ponedjeljak 4. prosinca 2023. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, Tea KOKOTOVIĆ, mag. archeol. i mag. anthrop., javno brani temu doktorskog rada (sinopsis) pod naslovom Kvaliteta života zajednica na lokalitetima viteških redova u kontinentalnoj Hrvatskoj pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Ivana Kružić, izv. prof. dr. sc. Karla Gusar i doc. dr. sc. Tomislav Fabijanić.

U srijedu 6. prosinca 2023. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 10.00 sati, Helena NOVAK PENGA, dipl. muzikolog i prof./dipl. bibl., javno brani temu doktorskog rada (sinopsis) pod naslovom Etnomuzikološko istraživanje glagoljaškog pjevanja Zadarske nadbiskupije u digitalnom okruženju pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Hana Breko Kustura, prof. dr. sc. Grozdana Marošević i doc. dr. sc. Katica Burić Ćenan.
Obrana će se moći pratiti u aplikaciji Zoom putem poveznice: