Obrane sinopsisa disertacija

U petak, 3. rujna 2021. godine u Novom kampusu Sveučilišta u Zadru (Ulica dr. Franje Tuđmana 24 i, predavaonica 125), s početkom u 10.00 sati, Tomislav HABULIN, akad. muzičar pjevač i prof., javno brani temu disertacije pod naslovom Tradicijski božićni napjevi kontinentalne Hrvatske i njihova uloga u oblikovanju kulturnoga i nacionalnog identiteta pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Joško Ćaleta, znanstveni suradnik, izv. prof. dr. sc. Jadran Kale i izv. prof. dr. sc. Mario Katić. Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.

U petak, 3. rujna 2021. godine u Novom kampusu Sveučilišta u Zadru (Ulica dr. Franje Tuđmana 24 i, predavaonica 125), s početkom u 12.00 sati, Valentina DAČNIK, prof. pov. umj. i dipl. etnol., javno brani temu disertacije pod naslovom Smotre folklora kao mjesta suvremenog predstavljanja i poticanja održivosti tradicijske kulture pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Irena Miholić, znanstvena suradnica, prof. dr. sc. Nevena Škrbić Alempijević i izv. prof. dr. sc. Jadran Kale. Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.