Obrane sinopsisa disertacija

U srijedu 8. ožujka 2023. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, dvorana u suterenu), s početkom u 14.00 sati, Nina MRKONJA, mag. ethnol. et anthrop. i mag. philol. ital., javno brani temu disertacije (sinopsis) pod naslovom Značajke kualjskog ribarstva – simboli lokalnog identiteta i promotori nematerijalne kulturne baštine pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Mario Katić, dr. sc. Nataša Rogelja Caf, znanstvena suradnica i doc. dr. sc. Dražen Cepić.

U četvrtak 9. ožujka 2023. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, dvorana u suterenu), s početkom u 11.30 sati, Sandra BAREŠIN, mag. ethnol. i mag. philol. ital., javno brani temu disertacije (sinopsis) pod naslovom Primoštensko čipkarstvo pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Danijela Birt Katić, prof. dr. sc. Ljiljana Gavrilović i izv. prof. dr. sc. Tihana Rubić.

U četvrtak 9. ožujka 2023. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.30 sati, Petra VALOVIČIĆ, mag. turism. kult., javno brani temu disertacije (sinopsis) pod naslovom Hodočašće iz Sali na Piškeru: od religijske prakse do simbola identiteta lokalne zajednice pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Tomislav Oroz, prof. dr. sc. Marijana Belaj i doc. dr. sc. Mirela Hrovatin.