Obrane sinopsisa disertacija

U srijedu 14. rujna 2022. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 10.00 sati, Sanda HASENAY, dipl. knjižničarka, javno brani temu disertacije (sinopsis) pod naslovom Razvoj intelektualne, konceptualne i društvene strukture znanstvenog polja prehrambene tehnologije u Republici Hrvatskoj: bibliometrijska analiza i znanstveno mapiranje članaka objavljenih od 1970.  do 2020. pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Drahomira Cupar, doc. dr. sc. Krešimir Zauder i prof. dr. sc. Zoran Velagić.

U četvrtak 15. rujna 2022. godine na Odjelu za povijest umjetnosti Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, dvorana 114), s početkom u 12.00 sati, Anamarija GANZA HABJAN, dipl. pov. umj. i talijanistica, javno brani temu disertacije (sinopsis) pod naslovom Slikarstvo i animirani film Vlade Kristla nakon 1963. pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Sandra Križić Roban, znanstvena savjetnica, doc. dr. sc. Mario Županović i izv. prof. dr. sc. Dalibor Prančević.

U četvrtak 15. rujna 2022. godine na Odjelu za povijest umjetnosti Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, dvorana 114), s početkom u 14.00 sati, Lana LOVRENČIĆ, mag. (educ.) phil. i mag. (educ.) hist. art., javno brani temu disertacije (sinopsis) pod naslovom Epistemološki potencijal privatne fotografske arhive. Slučaj Petra Dabca pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Ivana Mance, viša znanstvena suradnica, izv. prof. dr. sc. Antonija Mlikota i dr. sc. Hrvoje Gržina, znanstveni suradnik.