Obrane sinopsisa disertacija

U petak 24. lipnja 2022. godine u prostorijama Centra za jadransku onomastiku i etnolingvistiku Sveučilišta u Zadru (Trg kneza Višeslava 9, dvorana 3.1), s početkom u 18.00 sati, Hrvoje BAZINA, mag. educ. philol. croat., javno brani temu disertacije (sinopsis) pod naslovom Arealna distribucija leksika morske faune u srednjoj Dalmaciji pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Dunja Brozović Rončević, dr. sc. Vladimir Skračić, red. prof. u miru, i izv. prof. dr. sc. Lucija Šimičić.

U ponedjeljak 27. lipnja 2022. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Agnes MILOVAN-SOLTER, prof. , javno brani temu disertacije (sinopsis) pod naslovom Analiza glagolskih kolokacija u engleskom jeziku ugovornog prava pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Martina Bajčić, dr. sc. Snježana Husinec, znanstvena suradnica, i izv. prof. dr. sc. Ivo Fabijanić.