Obrane sinopsisa disertacija

U ponedjeljak 9. svibnja 2022. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, dvorana u prizemlju), s početkom u 12.00 sati, Desanka JAUKOVIĆ javno brani temu disertacije (sinopsis) pod naslovom Književni lik detektiva u trilogiji Hansa Tuzzija pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Andrijana Jusup Magazin, izv. prof. dr. sc. Antonela Marić  i doc. dr. sc. Boško Knežić.

U srijedu 11. svibnja 2022. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Irena JURKOVIĆ, mag. philol. angl. i mag. soc., javno brani temu disertacije (sinopsis) pod naslovom Neoliberal Governmentality and Ideological Constructions of the Body in US Television Culture pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Mario Vrbančić, izv. prof. dr. sc. Tijana Parezanović, dr. sc. Zlatko Bukač, znanstveni suradnik. Obrana će se održati na engleskom jeziku.

U petak 13. svibnja 2022. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, Valentina MLAĐEN, mag. philol. croat., javno brani temu disertacije (sinopsis) pod naslovom Proza Daše Drndić u kontekstu (post)jugoslavenskog i postmemorijskog pisanja o holokaustu pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Dejan Durić, izv. prof. dr. sc. Sanja Knežević i izv. prof. dr. sc. Katarina Ivon.