Obrane sinopsisa disertacija

U ponedjeljak 28. veljače 2022. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, dvorana u prizemlju), s početkom u 12.00 sati, Jelena ALFIREVIĆ, mag. philol. croat., javno brani temu disertacije pod naslovom Emocijski kȏd i tvorba književnih emocijskih identiteta u hrvatskim psihološkim dramama 20. i 21. stoljeća pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Ivana Žužul, doc. dr. sc. Ivana Brković i izv. prof. dr. sc. Mirela Šušić. Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu <mailto:tajnistvopds@unizd.hr> tajnistvopds@unizd.hr.

U ponedjeljak 28. veljače 2022. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.30 sati, Tanja ĐURIĆ, mag. prim. educ., javno brani temu disertacije pod naslovom Suvremeni pristupi učenju i poučavanju engleskoga jezika u metodičko-didaktičkim materijalima u hrvatskome osnovnoškolskome obrazovanju pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Anna Martinović, doc. dr. sc. Stela Letica Krevelj i prof. dr. sc. Anita Pavić Pintarić. Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu  <mailto:tajnistvopds@unizd.hr> tajnistvopds@unizd.hr.