Obrane doktorskih radova

U ponedjeljak 27. svibnja 2024. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2, II. kat), s početkom u 12.00 sati, Ivančica SLUNJSKI, prof., javno brani doktorski rad pod naslovom Ekološki realizam Jamesa J. Gibsona i sociokulturne afordancije pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc.  Marko Vučetić, doc. dr. sc. Ines Skelac i dr. sc.  Jure Zovko, prof. emeritus.

U ponedjeljak 27. svibnja 2024. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (Mihovila Pavlinovića 1, dvorana u suterenu), s početkom u 13.00 sati, Anita BRAKUS KEDŽO, mag. educ. hist. art., javno brani doktorski rad pod naslovom Prosjački redovi u renesansnom Splitu – arhitektonski razvoj opservantskog franjevačkog samostana Sv. Ante pred stručnim povjerenstvom u sastavu:  izv. prof. dr. sc. Laris Borić, dr. sc. Joško Belamarić, znanstveni savjetnik-emeritus, i izv. prof. dr. sc. Barbara Španjol-Pandelo.

U  srijedu 29. svibnja 2024. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2, II. kat), s početkom u 11.00 sati, Bojan MUCKO, mag. phil. i mag. ethnol. i anthrop., javno brani doktorski rad pod naslovom Etnografija za 'svaki dan' – multimodalni pristup europskom režimu migracija pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Marta Stojić Mitrović, viša znanstvena suradnica, izv. prof. dr. sc. Tomislav Oroz i doc. dr. sc. Boris Ružić.