Obrane doktorskih radova

U srijedu  14. prosinca 2022. godine, s početkom u 10.00 sati  Stipe ČAČIJA, mag. rel. int. et dip., javno brani disertaciju pod naslovom Doprinos bivših jugoslavenskih diplomata-prijelaznika uspostavi i radu novostvorene diplomacije Republike Hrvatske pred stručnim povjerenstvom u sastavu:  doc. dr. sc. Jadranka Polović, doc. dr. sc. Zvonko Merkaš i doc. dr. sc. Boško Picula. Obrana će se održati na Libertas međunarodnom sveučilištu (Trg J. F. Kennedy 6b, Zagreb) u konferencijskoj dvorani.

U petak  16. prosinca 2022. godine, s početkom u 11.30 sati  Ana MARKUZ, mag. nov., javno brani disertaciju pod naslovom Upravljanje mjerama energetske učinkovitosti i obnovljivim izvorima energije u kontekstu održivog gospodarskog rasta i razvoja Hrvatske pred stručnim povjerenstvom u sastavu:  prof. dr. sc. Ines Kersan Škabić, prof. dr. sc. Zvjezdan Penezić i izv. prof. dr. sc. Anita Peša.  Obrana će se održati na Libertas međunarodnom sveučilištu (Trg J. F. Kennedy 6b, Zagreb) u konferencijskoj dvorani.