Obrane doktorskih radova

U petak 24. lipnja 2022. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2, II. kat), s početkom u 12.30 sati, Emilia MUSAP, mag. philol. angl. i mag. educ. philol. russ., javno brani disertaciju pod naslovom Space and the Articulation of Monstrosity within Popular Culture pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Ljubica Matek, doc. dr. sc. Vesna Ukić Košta i dr. sc. Zlatko Bukač, znanstveni suradnik. Obrana će se održati na engleskom jeziku.

U srijedu 29. lipnja 2022. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, mr. art. Antonija GLUHAN javno brani disertaciju pod naslovom Zidne slike Antonia Zuccara u palači Bajamonti-Dešković u Splitu – istraživanje i zaštita pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Ivana Prijatelj Pavičić, dr. sc. Zoraida Demori Staničić, doc. u miru, i doc. dr. sc. Ana Šverko, viša znanstvena suradnica.

U petak 1. srpnja 2022. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Ivan MAGAŠ, mag. philol. croat., javno brani disertaciju pod naslovom Novoštokavski ikavski govori Sjeverne Dalmacije (od Starigrada do Biograda) pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Mate Kapović, dr. sc. Josip Galić, znanstveni suradnik, i prof. dr. sc. Gordana Čupković.