Obrane doktorskih radova

U ponedjeljak 12. svibnja 2014. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat), s početkom u 12.00 sati, Siniša MATIĆ, prof., javno brani doktorski rad pod naslovom Primjena dijagrama u klasičnoj i nekim trovrijednosnim logikama pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Berislav Žarnić, doc. dr. sc. Slavko Brkić i izv. prof. dr. sc. Majda Trobok.

U utorak 13. svibnja 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Tijana VUKIĆ, prof., javno brani doktorski rad pod naslovom Novinarske vještine u hrvatskim visokoškolskim programima za obrazovanje novinara pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Stjepan Malović, red. prof. u miru, doc. dr. sc. Jelena Jurišić i prof. dr. sc. Nenad Prelog.

U utorak 13. svibnja 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, mr. sc. Ankica BRALIĆ javno brani doktorski rad pod naslovom Srednjovjekovni latinski u dalmatoromanskom ozračju: nominalna fleksija u zadarskim ispravama X. i XI. stoljeća pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Neven Jovanović, izv. prof. dr. sc. Nikola Vuletić i doc. dr. sc. Gregor Pobežin.